Pompa ve Pompamat Grubu

 

Pompa ve Pompamat Grubu

          Otomatik mini ev hidroforu şebeke basıncının yetersiz kaldığı durumlarda şebeke hattına direkt takılarak basınçlı su temin eder. Mini ev hidroforu basıncın yetersizliği dolayısı ile çamaşır ve bulaşık makinalarının, şofbenlerin çalışmadığı durumlar ve dik depolu açık sistem güneş enerjisi sistemlerinde muslukta sıcak soğuk su karışımının iyi yapılamadığı durumlar için kesin, kolay ve ekonomik çözümdür.

 

Mini ev hidroforu akış anahtarlı olup herhangi bir musluk açıldığında otomatik olarak devreye girer, su kullanımı bittiğinden otomatik olarak devreden çıkar. Ayrıca terminal kutusundaki “sürekli çalışma” seçeneği ile pompanın durmaksızın çalışması sağlanabilir. Pompa takıldığı hattın basıncını 1,5 bar arttırır.

 

 
 
 

 

Teknik Özellikler

Pompa Gövdesi : Pirinç

Pompa Çarkı : Pirinç

Maksimum Debi : 2,8 m3/h

Maksimum Basınç : 1,5 Bar

Maksimum Akışkan Sıcaklığı : 80°C

Giriş – Çıkış : 1/2"

Güç : 110 Watt

Maksimum İşletme Basıncı : 6 Bar

Anahtar : Üç konumlu (Otomatik-Dur-Sürekli)

* Pompamat cihazları tesisat basıncının yeterli olmadığı durumlarda kullanılan ekonomik pompa sistemleridir.
* Basıncı yetersiz, güneş kollektörlü kullanma sıcak suyu sağlama sistemlerinde, bina çatısındaki su deposundan gelen suyun basınçlandırılmasında, su basıncı yetersiz gelen şohben, termosifon, duş, çamaiır ve bulaşık makinası gibi cihazların giriş devrelerinin basınçlandırılmasında kullanılabilir.Otomatik mini ev hidroforu şebeke basıncının yetersiz kaldığı durumlarda şebeke hattına direkt takılarak basınçlı su temin eder.Anahtar Kelimeler : güneş enerjisi, güneş enerji, sistemleri, solar enerji, güneş pili, boyler, boiler, güneş kollektörü, solar energy, solar collectorpompa  pompamat  

 

Güneş Pili

Güneş Pili Güneş Enerjisinden elektirik üreterek ev, bahçe,radyo istasyonu vb. mekanların elektrik ihtiyacını doğal yollarla karşılayan sistem.

Güneş Enerjisi Sıcak Su

Sample imageGüneş enerjisinden ev,hastane,tatil köyü,okul,yurt, gibi mekanların sıcak su ihtiyacını karşılayan sistem.

Referanslarımız

Sample image

Otomasyon Cihazı

 

Güneş Enerjisi Ürünleri

Güneş Pili
Hazır paket sistemler
 Kollektörler

Su Hızlandırıcılar

Vakum Tüp İçin Hidrofor

hidrofor


Sıcak Su İçin Pompa

pompa


You are here:

Vakum Tüplü Enerji

Sobalı Kalorifer

Alüminyum Panel Radyatör